- PHILIPS

Цена
€77 00 / 150 60 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Azur 7000 Series DST7030 - Steam iron with auto shut-off - sole plate: SteamGlide Plus - 2800 W - dark blue
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Steam boost blasts stubborn creases
Penetrates deeper into fabrics to easily remove stubborn creases. - Quick Calc release
Quick Calc Release for an easy cleaning for your iron and a long-lasting steam performance. - Drip-stop system keeps garments spotless while ironing
The drip-stop system prevents leakage to avoid stains from water droplets and iron with confidence at any temperature. - SteamGlide Plus soleplate
The SteamGlide Plus soleplate delivers great gliding performance on all garments. Great scratch and wear resistance, non-stick and is easy to clean. - Quick heat-up and powerful performance
Delivers a fast warm-up and powerful performance to get your ironing done quickly. - Less refilling with extra-large water tank
Fewer refills are required thanks to a large water tank, allowing you to iron more clothes in one go. - Vertical steam
Vertical steam function allows you to refresh garments right on the hanger and remove creases from hanging fabrics such as curtains. No ironing board required. - Strong steam output for faster crease removal
Strong and consistent steam output penetrates more steam through fabric to remove creases faster. - Easy temperature control
An elevated temperature control and variable steam setting is easy and precise to operate. You will always have the right temperature and steam for your garment. - Automatic shut-off when iron is left unattended
The iron shuts itself off if you leave it standing still. On its soleplate, it will automatically switch off after 30 seconds. On its heel rest, it will automatically switch off after 8 minutes.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Steam iron |
| Colour | Dark blue |
| Sole Plate Type | SteamGlide Plus |
| Steam Type | Burst, constant steam, spray |
| Continuous Steam Output | 50 g/min |
| Antiscale System | Quick Calc Release |
| Vertical Steam | Yes |
| Iron Water Tank Capacity | 300 ml |
| Concentrated Steam Output | 250 g/min |
| Auto Shut-Off | Yes |
| Anti-Drip System | Yes |
| Iron Features | Eco mode, suitable for tap water |
| Indicators | |
| Steam Control | Yes |
| Miscellaneous | |
| Cord Length | 2 m |
| Power | |
| Power Consumption | 2800 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Steam iron |
| Marketing Description | Long lasting performance with Quick Calc Release and SteamGlide Plus soleplate with enhanced scratch resistance. |
| Colour | Dark blue |
| Product Features |
|
| Sole Plate Type | SteamGlide Plus |
| Steam Type | Burst, constant steam, spray |
| Continuous Steam Output | 50 g/min |
| Antiscale System | Quick Calc Release |
| Concentrated Steam Output | 250 g/min |
| Anti-Drip System | Yes |
| Iron Features | Eco mode, suitable for tap water |
| Steam Control | Yes |
| Cord Length | 2 m |
| Power Consumption | 2800 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Warranty | 2 years |
| Iron Water Tank Capacity | 300 ml |
| Vertical Steam | Yes |
| Auto Shut-Off | Yes |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Парна ютия |
| Мощност (W) | 2800 |
| Производителност на пара (g/min) | 50 g/min |
| Парен удар (g/min) | 250 g/min |
| Капацитет на резервоара (ml) | 300 ml |
| Материал на плочата | SteamGlide Elite |
| Налягане на помпата (bar) | 5.5 bar |
| Вертикална пара | Да |
| Система против капане | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Функция самопочистване | Да |
| Дължина на кабела (m) | 2 |
| Тегло (kg) | 1.5 |
| Цвят | Син |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Парна Ютия Series 7000 DST7030/20 – Безпроблемно гладене
Открийте мощна и постоянна пара с парната ютия Philips Series 7000. С 2800W мощност и 50 g/min непрекъсната пара, тя се справя бързо и ефективно с гънките, а 250 g парен удар премахва дори най-упоритите. Керамичната подметка SteamGlide Elite се плъзга леко върху всяка тъкан, което прави гладенето по-бързо и лесно.
Ключови Предимства
- Мощна пара – 2800W и 50 g/min непрекъсната пара за ефективно гладене.
- 250 g парен удар – Допълнителен изстрел пара за премахване на упорити гънки, включително вертикално.
- Подметка SteamGlide Elite – Усъвършенствано керамично покритие за лесно плъзгане и устойчивост на надраскване.
- Система против капане – Предпазва деликатните тъкани от водни петна.
- Автоматично изключване – Функция за безопасност, която изключва ютията при оставяне без надзор.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 2800 W |
| Производителност на пара | 50 g/min |
| Парен удар | 250 g/min |
| Материал на плочата | SteamGlide Elite |
| Капацитет на резервоара | 300 ml |
| Система против капане | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Функция самопочистване | Да |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Тегло | 1.5 kg |
| Цвят | Син |
Какво има в кутията
- Philips Парна Ютия Series 7000 DST7030/20
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





